Aktualności 4 - Przedszkole w Pawłowicach

Publiczne Przedszkole nr 2 w Pawłowicach

Animated textheadlineswords

Przejdź do treści

Aktualności 4

Wybór stron  [ 1 ]  [ 2 ]  [ 3 ]  [ 4 ]

27-09-2020

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI!
 
„Pszczółki”, dnia 15 września, obchodziły w przedszkolu „Dzień Kropki”. Jest to święto dziecięcej odwagi i kreatywności, to wspaniały czas , aby pokazać światu jakie talenty ma każde dziecko niezależnie od zdolności. Wystarczy tylko dobre słowo osoby dorosłej, aby pomóc uwierzyć dziecku w swoje siły! Zapraszamy do galerii!


27-09-2020

„MISIE” W LESIE!
 
Korzystając z pięknej i słonecznej pogody, „Misie” wybrały się na wycieczkę do lasu. Przedszkolaki wyruszyły na spacer leśnymi dróżkami. Dzieci, poznawały w ten sposób przyrodę: słuchając, patrząc i dotykając. Poznawały różnorodność szaty leśnej: drzewa iglaste, liściaste, krzewy, mchy runo leśne. Słuchały odgłosów lasu, szumu drzew i śpiewu ptaków a do swojego kącika przyrody zebrały różne skarby leśne. Zapraszamy do galerii!


25-05-2020

Majowa Łąka !
 
Pszczółki, Misie zostań w domu –zapraszamy do galerii!

25-05-2020

Moja ulubiona książka- Pszczółki, Misie zostań w domu! Zapraszamy do galerii!

29-04-2020

Drzewoterapia. Zapraszamy do galerii !!!

29-04-2020

Dziekujemy MEDYKOM. Zapraszamy do galerii !!!

29-04-2020

Na wiejskim podwórku. Zapraszamy do galerii !!!

14-04-2020

WIELKANOC!
 
Zostań w domu – Wielkanoc!
 
Zapraszamy do galerii!

06-04-2020

AKCJA TĘCZA – ZOSTAŃ W DOMU!
 
Dzieci z naszego przedszkola, wzięły udział w akcji – „Zostań w domu”. Akcja, polega na namalowaniu tęczy i przesłaniu
jej za pomocą zdjęć do innych osób na znak jedności i solidarności z wszystkimi,
którzy zostali w tym trudnym okresie w domu. Zapraszamy do galerii!

06-04-2020

WIOSNA!

 
„ Leci pliszka spod kamyczka:
 
- Jak się macie dzieci?
 
Już przybyła wiosna miła!
 
Już słoneczko świeci”!

 
Wiosna w naszych domach! Zapraszamy do galerii!

06-04-2020

MAGIK!
 
Dnia 27 lutego w naszym przedszkolu zrobiło się bardzo magicznie – odwiedził nas Magik.  Magik, zabrał nas do świata czarów i zaklęć.
Dzieci, były bardzo zadowolone i z radością pomagały Magikowi w czarowaniu. Zapraszamy do galerii.

06-04-2020

DZIEŃ KOBIET!

 
„Dzień Kobiet,  Dzień Kobiet,
 
niech każdy się dowie,
 
Że dzisiaj jest Święto Dziewczynek”!

 
8 marca, obchodziliśmy bardzo ważny dzień dla wszystkich kobiet. W naszym przedszkolu, także nasze małe kobietki miały swój dzień. Chłopcy, przygotowali dla nich piękne laurki i słodkie niespodzianki. Dziękujemy naszym małym dżentelmenom, za piękne kwiatki! Zapraszamy do galerii!!!

19-02-2020
 
BALIK!

 
„I oto, księżniczki przybyły na bal,
 
Każda suknie ma lśniącą, koronę i szal.
 
Za nią krocza dumnie rycerze wspaniali,
 
wszyscy bardzo dzielnie, chociaż jeszcze mali.
 
Muzyka do tańca zagrała wesoło.
 
Wirują radośnie wszystkie pary wkoło”!
 
 
Karnawał, to miła tradycja, przepełniona zabawa i muzyką.  Z tego właśnie powodu, w poniedziałek 17 lutego,
odbył się w naszym przedszkolu BALIK KARNAWAŁOWY. Dzieci wcieliły się w rolę swoich ulubionych
bohaterów z bajek. Stroje były kolorowe a sale bajeczne ustrojone. Zapraszamy do galerii!

16-02-2020

URODZINY!
 
„Idzie misio, idzie konik,
 
małpka, piesek oraz słonik.
 
Wszyscy razem z prezentami,
 
z najlepszymi życzeniami”!

 
W miesiącu styczniu w naszym przedszkolu urodziny obchodzili: Paulinka Biernaczyk z grupy „Misie”. W miesiącu lutym w naszym przedszkolu urodziny obchodzili: Lenka Muszyńska, Igor Hermanowicz, Igor Wawrzyniak i Filip Wawrzyniak z grupy „Misie”, oraz Marysia Grzegorzewska i Oskar Kostrzewa z grupy „Pszczółki”. Solenizantom jeszcze raz składamy życzenia: Sto Lat! Rodzicom dziękujemy za słodki poczęstunek dla reszt przedszkolaków. Zapraszamy do galerii!

16-02-2020

WALENTYNKI!

 
„Walentynki, Walentynki,
 
dla chłopczyka i dziewczynki.
 
Wszyscy mamy słodkie minki,
 
bo lubimy Walentynki”!

 
W piątek 14 lutego, obchodziliśmy w naszym przedszkolu, lubiany przez nas wszystkich dzień – Walentynki! W tym dniu, wszyscy mieliśmy uśmiechnięte minki i przekazywaliśmy sobie same dobre uczucia. Zapraszamy do galerii!

02-02-2020

DZIEŃ BABCI I DZIADKA!

 
„Niechaj dziadzio z babunią, tak nam długo żyją,
 
póki komar i mucha morza nie wypiją!
 
A ty mucho, ty komarze,
 
pijcie wodę powoli, niech się dziadzio z babunią,
 
nażyją do woli”!

 
Babci i dziadek – to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością, całusami i wszystkim co dobre. Z tego powodu w dniu ich Święta, nasze dzieci z grupy „Pszczółki”, chciały im podziękować za wszystko i zaprosiły ich do przedszkola. Zaprezentowały przed nimi swój występ artystyczny i wręczyły małe niespodzianki. Zapraszamy do galerii!

Dzień Babci i Dziadka - MISIE Zapraszamy do galerii!


26-01-2020

Z BABCIĄ I DZIADKIEM W BAJKOWY ŚWIAT!
 
Biblioteka w Pawłowicach, zaprosiła naszych przedszkolaków na lekcję biblioteczną, pt. „Z babcią i dziadkiem w bajkowy świat”. Zaproszeni goście – babcie i dziadkowie, pokazali małym przedszkolakom swój zaczarowany świat bajek z dzieciństwa. Opowiedzieli o swoich wspomnieniach i zabawach. Dziękujemy za zaproszenie! Zapraszamy do galerii!

26-01-2020

WARSZTATY ZOOLOGICZNE DLA DZIECI!
 
W poniedziałek , do naszego przedszkola zawitali czworonożni goście, wraz ze swoim opiekunem – panem Marcinem Starostą. Podczas zajęć, dzieci  miały okazję zobaczyć i dotknąć takie zwierzęta jak: wąż zbożowy, mysz, myszoskoczek, ślimak afrykański oraz królik miniaturka. Pan Maciej, bardzo ciekawie opowiadał o swoich podopiecznych, jego misją jest zaszczepić u dzieci miłość do zwierząt. Mamy nadzieję że mu się to uda! Zapraszamy do galerii!

26-01-2020

URODZINY!

 
„Idzie misio, idzie słonik.
 
Małpa, piesek no i konik.
 
Wszyscy razem z prezentami,
 
Z najlepszymi życzeniami !”

 
W miesiącu styczeń  - w naszym przedszkolu, urodziny obchodzili: Michalina Białek, Amelia Wróblewska , Zofia Klupsch i Wojciech Stempin. Solenizantom, życzymy jeszcze raz: Sto Lat! Rodzicom, dziękujemy za słodki poczęstunek dla reszty przedszkolaków. Zapraszamy do galerii!

19-01-2020

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!
 
W niedzielę 12 stycznia, nasze dzielne „Pszczółki”, uczestniczyły w wielkim 28 finale Wielkiej Orkiestry w Garzynie.
Podczas tego finału , udało się zebrać: 32 522,28.Dziekujemy rodzicom, którzy upiekli na tę okazje placki,
sprzedaż słodyczy także wspomogła Wielką Orkiestrę! Zapraszamy do galerii!

20-12-2019

WIZYTA GWIAZDORA!
 
W środę 18 grudnia, do naszego przedszkola, przybył bardzo ważny gość, na którego  czekały wszystkie dzieci: Gwiazdor! Gwiazdor, przywitał się z dziećmi, potańczył z nimi i uważnie przyglądał się przedszkolakom, które przy blasku latarenek i migoczącym świetle, wykonały przepiękne przedstawienie Świąteczne i  Jasełka . Gwiazdor i rodzice byli, bardzo dumni z wszystkich dzieci, dlatego w nagrodę każdy z nich otrzymał prezent. Zapraszamy do galerii!

20-12-2019

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT!
 
Okres przygotowań do świąt Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu, był bardzo pracowity. Dzieci lukrowały i piekły pierniczki, ubierały choinkę, wykonywały świąteczne  kartki i ozdoby. Na koniec tego magicznego okresu, wszyscy razem zasiedliśmy do wspólnej Wigilii, zaśpiewaliśmy kolędy, przełamaliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie życzenia i cieszyliśmy się swoim towarzystwem. Zapraszamy do galerii!

20-12-2019

URODZINY!
 
„Idzie misio, idzie słonik,
 
piesek, małpka no i konik!
 
Wszyscy razem z prezentami,
 
z najlepszymi życzeniami”!

 
w miesiącu: listopad, urodziny w naszym przedszkolu, obchodził: Antoś Szpurka z grupy „Misie”, natomiast w miesiącu grudzień: Emilka Patelka i Maja Szulczyńska. Solenizantom składamy jeszcze raz życzenia Sto Lat. Rodzicom dziękujemy za słodki poczęstunek! Zapraszamy do galerii!

15-12-2019

POMAGAMY!
 
Przez cały rok, pragniemy, przekazać dzieciom, że przez pomaganie innym, stajemy się lepszymi ludźmi. Okres Bożego Narodzenia, jest wspaniałym czasem, aby nieś tą pomoc. W tym czasie, wzięliśmy udział w 3 akcjach. Zbieraliśmy słodycze dla dzieci z ośrodka interwencyjno – readaptacyjnego w Lesznie, wysyłaliśmy świąteczne kartki do dzieci z oddziału onkologicznego i robiliśmy kartki dla bohaterów wojennych. Dziękujemy rodzicom za pomoc i ogromne zaangażowanie! Zapraszamy do galerii!

15-12-2019

PODRÓŻ POCIĄGIEM Z MIKOŁAJEM!
 
W środę, pojechaliśmy do Śmigla, aby razem ze Świętym Mikołajem wybrać się na przejażdżkę kolejką wąskotorową. Kolejka specjalnie dla dzieci została ozdobiona, aby mogły one poczuć magię świąt Bożego Narodzenia! Razem z Mikołajem, dzieci dojechały do Starego Bojanowa, gdzie czekały na nie Śnieżynki z którymi przyjemnie spędziły czas. Zapraszamy do galerii!

15-12-2019

PARTNERSKA CHOINKA!
 
6 grudnia 2019 roku,  nasze przedszkolaki spotkały się przed Urzędem Gminy Krzemieniewo, aby wspólnie z innymi mieszkańcami naszej gminy, ubrać choinkę i cieszyć się magicznym czasem oczekiwań na święta!  Dzieci zawiesiły na ogromnej choince swoje ozdoby a także bawiły się z Mikołajem, który przybył do Krzemieniewa specjalnie na to spotkanie! Zapraszamy do galerii!

01-12-2019

ANDRZEJKI – ŚWIĘTO WRÓŻB I CZARÓW!
 
„Hokus, pokus, czarowanie, teraz będzie wosku lanie.
 
Co ma się stać, niech się stanie”!
 
30 listopada w nasze przedszkole, zmieniło się w magiczne miejsce, pełne wróżek i czarodziejów.  Przedszkolaki za pomocą zaczarowanych różdżek  wróżyły i czarowały swoją przyszłość! Zapraszamy do galerii!


01-12-2019

PIECZEMY PIERNIKI W PIEKARNI!
 
W środę, pojechaliśmy do piekarni do Osiecznej. Na miejscu, dowiedzieliśmy się na czym polega praca piekarza. Panowie piekarze, zrobili nam ogromną niespodziankę i z okazji zbliżających się Świąt, upiekli z nami pierniki. Zapraszamy do galerii!

01-12-2019

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA!

 
„Miś pluszowy,
 
Miś  kudłaty,
 
biały, czarny lub łaciaty.
 
Wszystkie misie, my kochamy,
 
bo ich święto dzisiaj mamy”!

 
Z okazji Dnia Pluszowego Misia, zostaliśmy zaproszeni do naszej pobliskiej biblioteki, aby z razem z paniami tam pracującymi, świętować ten sympatyczny dzień. Było mnóstwo wierszy o misiach, zabaw ,uśmiechu i przytulania. Misie, otrzymały dużo życzeń i miłości! Na sam koniec, zaśpiewaliśmy razem :Sto Lat! Dziękujemy rodzicom za przygotowanie tak pysznych i kolorowych tortów! Zapraszamy do galerii!

01-12-2019

TYDZIEŃ ZE ZWIERZĘTAM!
 
„Pszczółki”, przez cały tydzień, rozmawiały o zwierzętach domowych. Zawitały u nich zwierzęta pani Julii : kocur Kajtek, chomik Szafirek, rybka Stasiu. Igor Hermanowicz przyniósł papużki a pani Gosia przyprowadziła swojego psa: Ambrę.  Dzieci, dowiedziały się jak ważna jest opieka nad takimi zwierzętami, że wymagają one dużej uwagi i zaangażowania  i że nie są one zabawką! Zapraszamy do galerii!

24-11-2019

MIEDZYNAROSOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK!
 
„ To właśnie książka, rozwija dziecięcą fantazję, wzbogaca słownictwo. Książki rozweselają, bawią,
a także mają mądre przesłania. Bajkowe postacie, sprawiają że świat dziecka staje się radosny i kolorowy.”
 
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek  - obchodzimy 5 listopada. Zapraszamy do galerii!

24-11-2019

TATRZYK HERBI
 
W środę 20 listopada, gościliśmy w przedszkolu, aktorów z Leszna, którzy zaprezentowali nam przedstawienie na podstawie baśni  Braci Grimm –„Stoliczku nakryj się”. Aktorzy w zabawny sposób, przedstawili przygody wesołego Pieterka. Bajka jak zawsze niosła ze sobą mądre przesłanie, dzieci także uczestniczyły w przedstawieniu! Zapraszamy do galerii!

24-11-2019

JABŁKO – BOHATER JESIENI!
 
„Entliczek, pentliczek, czerwony stoliczek!
 
A na tym stoliczku – pleciony koszyczek.
 
W koszyczku jabłuszko, w jabłuszku robaczek,
 
A na tym robaczku zielony kubraczek”.

 
Jabłko – jest smacznym i zdrowym darem jesieni. Dzieci z grupy „Pszczółki”, przez cały tydzień,
rozmawiały o jabłuszku, o tym co można z niego zrobić i jak ważny jest w naszej codziennej diecie. Zapraszamy do galerii!13-11-2019

FOTOGRAFIA PORTRETOWA WARSZTATY!
 
Pani Katarzyna Szpurka – mam Antosia z grupy „Misie”, jest fotografem i przygotowała dla przedszkolaków, warsztaty z fotografii portretowej.
Opowiedział podczas nich o swojej pracy, pokazała sprzęt na jakim pracuje i zachęciła do pozowania wszystkie dzieci. Zapraszamy do galerii!


11-11-2019

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI!
 
11 listopada 1918 roku, był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. W naszym przedszkolu, także obchodziliśmy to święto, dzieci przyszły ubrane w biało – czerwone i galowe stroje, wykonywały flagi i rozmawiały o naszych symbolach narodowych. Razem z zaproszonym na tę uroczystość gościem -  panem Janem Nowakiem o 11:11 zaśpiewaliśmy hymn narodowy.
Zapraszamy do galerii!
Plik VIDEO

08-11-2019

PASOWANIE!
 
„Jestem sobie Przedszkolaczek,
 
Jestem ważny,
 
Dużo znaczę”.

 
7 listopada, miało miejsce w naszym przedszkolu, najważniejsze dla nas wydarzenie:  Pasowanie na Przedszkolaka. Pani dyrektor Irena Knuła, serdecznie przywitała zaproszonych ma tę uroczystość rodziców oraz przedstawiciela Rady Rodziców -  panią Emilię Ciesielską, następnie razem z zaproszonymi gośćmi, obejrzała jak dzieci pięknie śpiewają i mówią wierszyki. Oczywiście punktem kulminacyjnym tego dnia, było Pasowanie każdego nowego przedszkolaka ogromnym ołówkiem. Dzieci otrzymały w nagrodę kuferki obfitości i medale. Zapraszamy do galerii!

03-11-2019

AKCJA „JABŁUSZKO”!
 
W dniach 23 – 25 październik, braliśmy udział w akcji „Jabłuszko”. Dziękujemy wszystkim, którzy, zaangażowali
się w niesienie pomocy niepełnosprawnym dzieciom w naszym regionie.
Wspólnie zebraliśmy: 383,78zł. Serdecznie dziękujemy! Zapraszamy do galerii!

03-11-2019

DARY JESIENI – „Pszczółki”!
 
W tym roku, jesień pokazała nam  swoje najpiękniejsze strony! Słoneczko pięknie świeciło
i mogliśmy podziwiać tą kolorową, złotą, piękną porę roku!
 
„Pszczółki”, korzystały z darów jesieni, tworzyły obraz z kasztanów, robiły pyszne, zdrowe, owocowe
soki i jadły sałatkę warzywną, która same wykonały! Zapraszamy do galerii !

03-11-2019

DARY JESIENI – „MISIE”!
 
W tym roku, jesień pokazała nam  swoje najpiękniejsze strony! Słoneczko pięknie świeciło i mogliśmy
podziwiać tą kolorową, złotą, piękną porę roku!
 
„Misie”, także korzystały z wszystkich darów jesieni.  Robiły „Lato w słoiku” , czyli przetwory na zimę,
wykonywały jesienne skarpetkowe stwory. Na zakończenie, zrobiły pyszne , słodkie jeżyki. Zapraszamy do galerii!

31-10-2019

Dzięki uprzejmości Pana Bartosza Adamczaka, taty Poli z grupy "Misie", prezentujemy Państwu materiał video.
Zapraszamy.

27-10-2019

URODZINY!

 
„Idzie misio, idzie słonik
 
małpka, piesek oraz konik!
 
Wszyscy razem z prezentami
 
z najlepszymi prezentami”!

 
Urodziny w miesiącu: październik w naszym przedszkolu, obchodzili: Maja Otto-Stachowiak,
Franek Larski, Gabryś Klupsch i Stasiu Kraśner z grupy „Misie”.
 
Solenizantom jeszcze raz składamy serdeczne „Sto Lat”, rodzicom dziękujemy za słodki poczęstunek
dla reszty przedszkolaków. Zapraszamy do galerii!

27-10-2019

SALA ZABAW „BAJKOLANDIA”!
 
We wtorek – grupa „Pszczółki”, wybrała się do Święciechowy do sali zabaw. Dzieci w Sali zabaw,
mogą pozytywnie spożytkować swoją energię, poćwiczyć zdolności motoryczne ,
koordynacje ruchową i co najważniejsze zintegrować się ze swoimi rówieśnikami. Zapraszamy do galerii!

27-10-2019

SALA ZABAW „BAJKOLANDIA”!
 
W środę do Sali zabaw w Święciechowie, pojechały „Misie”. Tym razem oni, przez całą godzinę
bawili się i aktywnie pożytkowali swoja energię! Zapraszamy do galerii!

22-10-2019

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ!
 
14 października, obchodziliśmy w przedszkolu bardzo ważne święto: Dzień Edukacji Narodowej. Jest to ważny dla nas dzień, ponieważ zapraszamy tego dnia do naszego przedszkola, wszystkie Panie , które kiedyś pracowały z dziećmi. Podczas tego spotkania, dzieci zaśpiewały naszym gościom Sto Lat, wręczyły kwiaty i laurki. My serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pamięć o nas w tak szczególnym dla nas dniu. Zapraszamy do galerii!

22-10-2019

DZIEŃ DYNI!
W sobotę 12 października, spotkaliśmy się na placu przy Wigwamie w Kociugach! Celem spotkania, był piknik jesienny,
pod nazwą: ”Dzień Dyni”. Pogoda, była przepiękna, dlatego mogliśmy w pełni spędzić cudowny czas z naszą przedszkolną rodziną.
Podczas pikniku, na którym królowała dynia, dzieci wraz z rodzicami, mogli spróbować przepysznych dań z dyni, które przygotowali rodzice. Razem, śpiewaliśmy, tańczyliśmy i bawiliśmy się. Podczas przerw, wykonywaliśmy kukiełki, oczywiście też z dyni. To był wspaniały czas spędzony wspólnie! Zapraszamy do galerii!

06-10-19

URODZINY!

„Idzie misio, idzie słonik,
małpka, piesek oraz konik!
Wszyscy razem z prezentami,
z najlepszymi życzeniami”!

Urodziny w miesiącu: wrzesień w naszym przedszkolu obchodzili: Jasiu Skrobała i Jasiu Spyrka z grupy „Pszczółki”,
oraz Pola Adamczak i Aleksandra Białek z grupy „Misie”.
Solenizantom jeszcze raz składamy serdeczne Sto Lat! Rodzicom dziękujemy za słodki poczęstunek
dla reszty przedszkolaków. Zapraszamy do galerii!

06-10-19

WIZYTA PANÓW POLICJANTÓW!
Tata Poli z grupy „Misie”, jest policjantem i razem ze swoim kolegą przyjechał do nas do przedszkola.
Panowie policjanci pracują w Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie w drogówce. Tematem spotkania,
była pogawędka o bezpieczeństwie, o prawidłowym zachowaniu się na jezdni i bezpieczeństwie w domu,
nie wpuszczaniu obcych i unikania z nimi kontaktów. Na koniec wizyty, dzieci mogły z bliska zobaczyć radiowóz policyjny.
Panowie policjanci, otrzymali od dzieci medale Super Policjanta, a dzieci dostały odblaski. Zapraszamy do galerii!

06-10-19

DZIEŃ CHŁOPAKA!

„ W tym dniu szczególnym
- września 30-stego.
Witamy serdecznie chłopaka każdego”.

30 września w naszym przedszkolu, obchodziliśmy Dzień chłopaka. Z tej okazji, dziewczynki razem z paniami,
przygotowały dla chłopców słodki upominek i każdemu wręczyli medal ! Zapraszamy do galerii!

06-10-19

JEZDZIEMY DO LASU!
23 września, zaczęła się złota , polska jesień. Korzystając z ładnej pogody, wybraliśmy się na spacer po lesie.
Dzieci, wsłuchiwały się w odgłosy szumiących drzew i śpiewających ptaków. Podziwialiśmy pierwsze kolorowe liście,
żołędzie i  kasztany. Udało się też znaleźć mnóstwo grzybków. Zapraszamy do galerii!

24-10-19

DZIEŃ KROPKI!
W poniedziałek 16 września, przyłączyliśmy się do obchodów Dnia Kropki. Inspiracją do powstania tak ważnego dnia,
stała się dziewczynka, bohaterka książki „The Dot” –Petera H. Reynoldsa, pisarza i ilustratora książeczek dla dzieci.
Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce, uwierzyła w swoje możliwości!
Warto wierzyć w swoje dzieci i mówić im na każdym kroku, jakie są wspaniałe!
W tym dniu kropki królowały wszędzie, na salach, na naszych pracach i naszych ubraniach. Zapraszamy do galerii!

24-10-19

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA!

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
Że kiedy koniec września zbliża się,
od najmłodszego do starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”!

Dnia 20 września, obchodziliśmy w naszym przedszkolu – „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”.
Specjalnie na tę okazję, przygotowaliśmy dla dzieci wspaniałe zabawy i niespodzianki,
wszystko po to, żeby miały okazję do świętowania i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Zapraszamy do galerii!

Ⓒ Copyright by Przedszkole w Pawłowicach 2010-2022
Tel. 65 5367-444
przedszkole@przedszkolepawlowice.pl
Wróć do spisu treści