Aktualności - Przedszkole w Pawłowicach

Wybór strony      [1]   [2]

***Prosimy, aby dzieci nie przynosiły do przedszkola zabawek skonstruowanych

z małych części, gdyż grozi to zagubieniem zabawki, lub - co gorsza możliwością

zadławienia się jej małą częścią.

Dziękujemy za zrozumienie!!!

Z dniem 02 stycznia 2019 roku, zostaje podniesiona stawka żywieniowa:

-2 posiłki - 4zł.

- 3 posiłki - 5zł.

URODZINY!

„Idzie misio, idzie słonik,
małpka, piesek oraz konik!
Wszyscy razem z prezentami,
z najlepszymi życzeniami”!

Urodziny w miesiącu: wrzesień w naszym przedszkolu obchodzili: Jasiu Skrobała i Jasiu Spyrka z grupy „Pszczółki”, oraz Pola Adamczak i Aleksandra Białek z grupy „Misie”.
Solenizantom jeszcze raz składamy serdeczne Sto Lat! Rodzicom dziękujemy za słodki poczęstunek dla reszty przedszkolaków. Zapraszamy do galerii!

WIZYTA PANÓW POLICJANTÓW!

Tata Poli z grupy „Misie”, jest policjantem i razem ze swoim kolegą przyjechał do nas do przedszkola.
Panowie policjanci pracują w Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie w drogówce. Tematem spotkania,
była pogawędka o bezpieczeństwie, o prawidłowym zachowaniu się na jezdni i bezpieczeństwie w domu,
nie wpuszczaniu obcych i unikania z nimi kontaktów. Na koniec wizyty, dzieci mogły z bliska zobaczyć radiowóz policyjny.
Panowie policjanci, otrzymali od dzieci medale Super Policjanta, a dzieci dostały odblaski. Zapraszamy do galerii!

DZIEŃ CHŁOPAKA!

„ W tym dniu szczególnym

- września 30-stego.

Witamy serdecznie chłopaka każdego”.

30 września w naszym przedszkolu, obchodziliśmy Dzień chłopaka. Z tej okazji, dziewczynki razem z paniami,
przygotowały dla chłopców słodki upominek i każdemu wręczyli medal ! Zapraszamy do galerii!

JEZDZIEMY DO LASU!

23 września, zaczęła się złota , polska jesień. Korzystając z ładnej pogody, wybraliśmy się na spacer po lesie.
Dzieci, wsłuchiwały się w odgłosy szumiących drzew i śpiewających ptaków. Podziwialiśmy pierwsze kolorowe liście,
żołędzie i  kasztany. Udało się też znaleźć mnóstwo grzybków. Zapraszamy do galerii!

24-09-2019

DZIEŃ KROPKI!

W poniedziałek 16 września, przyłączyliśmy się do obchodów Dnia Kropki. Inspiracją do powstania tak ważnego dnia,
stała się dziewczynka, bohaterka książki „The Dot” –Petera H. Reynoldsa, pisarza i ilustratora książeczek dla dzieci.
Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce, uwierzyła w swoje możliwości!
Warto wierzyć w swoje dzieci i mówić im na każdym kroku, jakie są wspaniałe!

W tym dniu kropki królowały wszędzie, na salach, na naszych pracach i naszych ubraniach. Zapraszamy do galerii!

24-09-2019

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA!

„Każdy przedszkolak dobrze wie,

Że kiedy koniec września zbliża się,

od najmłodszego do starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”!

Dnia 20 września, obchodziliśmy w naszym przedszkolu – „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”.
Specjalnie na tę okazję, przygotowaliśmy dla dzieci wspaniałe zabawy i niespodzianki,
wszystko po to, żeby miały okazję do świętowania i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Zapraszamy do galerii!